вул. Софіївська, 69а, м. Кременчук, 39600, E-mail: kr.kcprpp@gmail.com
 
НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОЄКТІВ «INFOMATRIX – 2022» КОМАНДА З УКРАЇНИ ВИБОРОЛА 14 НАГОРОД

НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОЄКТІВ «INFOMATRIX – 2022» КОМАНДА З УКРАЇНИ ВИБОРОЛА 14 НАГОРОД

 3-7 червня 2022 року відбувся Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX–2022», на якому делегована МОН та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді українська команда виборола п’ять бронзових, три срібних, чотири золотих та дві платинові медалі.

 Цей конкурс об’єднав найкращих школярів, студентів і викладачів-айтівців із 15 країн світу. Усього у фіналі змагань від України взяли участь 18 хлопців та дівчат, які представили 14 авторських проєктів. Фінал відбувався онлайн та офлайн в Автономному університеті Гвадалахари, Мексика.

 Окрім високого загального результату команди, проєкт Дениса Громова «Automatic filtration of scratches on old photos and moving obstacles using android» («Автоматична фільтрація подряпин на старих фотографіях та рухомих об’єктів з використанням Android») здобув найвищу винагороду конкурсу – сертифікат одного із трьох найкращих проєктів фіналу. У своїй авторській розробці хлопець винайшов оригінальні способи застосування алгоритму медіанної фільтрації. Винахід Дениса Громова для OS Android дає змогу якісно реставрувати старі фотографії та видаляти рухомі об’єкти зі сцени.

 Усі розробки наших молодих інноваторів  є принципово новими та мають широке практичне застосування.

 У Міжнародному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX – 2022» загалом українці вибороли:

Платинові медалі: 

  1. Номінація Programming, проєкт «Automatic filtration of scratches on old photos and moving obstacles using android», автор – Денис Громовий, Черкаська гімназія № 31, керівник проєкту – Білогородський Ю. С.
  2. Номінація Programming, проєкт «NeuroNodes», автор – Дмитро Яригін, КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» Одеської області, керівник проєкту – Пустовойт О. В.

Золоті медалі:

  1. Номінація Programming, проєкт «jVesselTracker», автор —Нікіта Довгань, Спеціалізована загальноосвітня школа № 1 імені О.В. Суворова І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови міста Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області, керівник проєкту – Р.В.Дащенко.
  2. Номінація Hardware Control, проєкт «EcoBoard» – ENVIRONMENTAL MONITORING SYSTEM», автор – Артем Литвиненко, Комунальний заклад «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області», керівник проєкту – Биков А. О.
  3. Номінація Computer Art, проєкт «A nation that destroys its soil destroys itself», автор – Анастасія Марон, Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, керівник проєкту – Чайдак Л.
  4. Номінація Short Movie, проєкт «Bullying», автори – Ростислав Поздняков та Дамір Ціплє, Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, керівник проєкту – Чайдак Л.

Срібні медалі: 

  1. Номінація Hardware Control, проєкт «THE DEVELOPMENT OF THE AUTOMATED PLANT CARE SYSTEM», автори – Марк Леніс та Олександр Рудницький, ПО (УЗ) «Одеський ліцей «Мрія», керівник проєкту – Копиченко Г. В.
  2. Номінація Computer Art, проєкт «The Future of Humanity», автор – Даніїл Яковенко, комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови» Дніпровської міської ради Дніпропетровської області, керівник проєкту – Зільберман С. В.
  3. Номінація Science Communication, проєкт «Development of a single scientific style «Mriya science-style» and popularisation of science education», автори – Аліса Орлова та Людмила Ровинська, ПО (УЗ) «Одеський ліцей «Мрія», керівник проєкту – О.В.Пустовойт.

Бронзові медалі:

  1. Номінація Programming, проєкт «”Neonotes” – smart notes service», автор – Артем Тертишник, Комунальний заклад «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області», керівник проєкту – Биков А. О.
  2. Номінація Programming, проект «Voice Assistant», автор – Данило Базилевич, Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області, керівник проєкту – Дабдіна О. С.
  3. Номінація Computer Art, проєкт «And still dreams, under the mountain», автор – Юлія Бутук, Одеська загальноосвітня школа № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, керівник проекту – Пустовойт О. В.
  4. Номінація Computer Art, проєкт «CORONAVIRUS BY EYES OF CHILDREN», автори – Анастасія Козич та Ельміра Колядинська, Заклад загальної середньої освіти № 3 Покровської міської ради Донецької області, керівник проєкту – Туленгутбаєв Н.
  5. Номінація «Science Project», проєкт «VISUAL CRYPTOGRAPHY FOR ANTI-PHISHING USING ANDROID», автор – Валентина Каюк, Черкаський фізико-математичний ліцей, керівник проєкту – Білогородський Ю. С.

Онлайн-трансляція церемонії нагородження.

Нагадаємо, МОН започатковує проєкт «Будь активним заради миру».

 52 Всього переглядів,  2 сьогодні